Kytice v dýni
zobrazeno 1821×
Vložil(a): veru.veru, 6. 11. 2016 12.41
- Dýni vydlabeme
- Na dno dáme hmotu, do které se zabodávají květiny
- Natrhané květiny zabodáme do hmoty
- Z větvičky břečťanu vyrobíme dekorační držátko
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 11. 7. 2017, 13.02
Moc pěkná dekorace. Letos by snad mohla být pěkná úroda dýní, tak to možná vyzkouším
petrao, 8. 11. 2016, 6.39
Škoda že asi moc dlouho nevydrží...
jitkamety, 7. 11. 2016, 15.03
to je nadhera!
patricia077, 6. 11. 2016, 14.24
krásná
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 12.56
ta je nádherná