Svícen z jablíčka
Jablíčko nahoře seřízneme, trochu vydlabeme, aby se tam vešla čajová svíčka, vložíme svíčku.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 14. 5. 2018, 21.15
nádherný svícen, na podzim vyzkoušíme
jitkamety, 31. 1. 2016, 9.58
je to moc krásné
lenka.kalabova, 9. 2. 2015, 12.38
Dětem se bude líbit.