Zápich kytička
1. Z modelíny uděláme placičku
2. Zapícháme do ní uchošťoury, kterým jsme ustříhli jeden konec
3. Zespodu napíchneme špejli
Diskuze k této stránce (10 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 15. 2. 2016, 15.21
hezke
Petra Schoberová, 26. 12. 2015, 4.41
tak to by mě nenapadlo ale dobrý
lenka.kalabova, 9. 2. 2015, 12.55
Bezva nápad.