Dóza na potraviny
- Sklenici pořádně vymyjeme a necháme uschnout
- Vezmeme si ubrousek, z něhož potřebujeme jen vrchní díl, ten s obrázkewm
- Potřeme sklenici nebo i víčko lepidlem na ubrouskovou techniku, ale stačí i lepidlo Herkules
- Přitiskneme ubrousek
- Přes ubrousek ještě uděláme vrstvu lepidla, to nám ubrousek zafixuje
- Necháme zaschnout
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 6. 1. 2016, 7.17
super to mě nikdy nenapadlo tak ozdobit
jitka46, 24. 9. 2015, 10.00
krásné, moc se to povedlo