Růžičky z ubrousků
Vložil(a): veru.veru, 17. 11. 2014 10.59
Ubrousek položte na stůl tak, abyste měli hřbet ubrousku od sebe a zepředu aby se dal otevírat. Pak odstřihněte z boku asi centimetrový proužek a dejte ho stranou. Ubrousek rozložte a celý poskládejte do harmoniky.
Odstřiženým proužkem převažte „harmoniku“ v polovině a opatrně od sebe oddělte vrstvy ubrousku – nejdříve na jedné, pak i na druhé straně. Středem květu propíchněte špejli a zajistěte lepicí páskou.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Rulficka48, 31. 10. 2016, 21.20
Taky znám, super
jitkamety, 27. 2. 2016, 14.35
vyrabela jsem,jsou moc hezke
Petra Schoberová, 6. 1. 2016, 7.11
super