Vánoční hvězda
Velice jednoduche, deset papirovych sacku na svacinu slepime vzdy spodni cadti na sebe a vzdy jenom uprostred dame lepidlo. Aby se nam neslepily hrany. Az poradne uschne muzeme nechat jen bilou neboozdobit a pak povesit.
Diskuze k této stránce (24 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 2. 2019, 20.53
To se mi moc líbí asi budu muset na příští Vánoce koupit sáčky na svačinu
Mygara, 5. 2. 2019, 19.10
To je krásný nápad a návod na tvoření
evaevik, 12. 12. 2018, 23.53
Moc hezké!!!!!
Kaculinka00, 12. 12. 2018, 23.50
Krásná?