Lodicka pro Barbie
- Do pet lahvi vzstrihneme otvor
- Petky spojime izolepou
- Posadime do nich Barbinky
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
slavuska, 3. 1. 2019, 1.19
supr
pouzarovaj, 9. 7. 2018, 22.09
jeee, tak to zítra vyrobíme, holky budou nadšené
slavuska, 24. 5. 2018, 0.48
vtipné
Petra Schoberová, 30. 11. 2016, 12.58
super lodka
Dana Kubištová, 16. 10. 2016, 20.28
Škoda,že když jsem byla malá tak nebyly pětky a internet
Trixie, 10. 6. 2016, 13.45
bezva katamarán, uvidíme, jak poplave v moři:-)