Trávňák
Uřízneme pet lahev, nasypeme zeminu, nasypeme osení a zaléváme a zaléváme a čekáme. :) Dozdobit můžeme očima, víčkem jako nos. Děti se určitě vyřádí. :)
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 9. 7. 2018, 22.02
ten je úžasný, do něj se určitě hned pustíme
slavuska, 24. 5. 2018, 0.27
fešák
Dana Kubištová, 16. 10. 2016, 20.27
Pěkný
Trixie, 7. 6. 2016, 18.34
ten je ale veselý, vyrobíme si ho na balkon, dík:-)