Jak je kytičce?
zobrazeno 1717×
Vložil(a): veru.veru, 18. 2. 2017 13.11
- Dítě určuje, jakou náladu má asi kytička, může zkusit říct, proč by takovou náladu kytička měla - např. bojí se, protože jí chce někdo utrhnout, je veselá, protože jsem jí zalila apod. Také říká, proč takovou náladu má dítě samo.
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 25. 4. 2017, 14.07
ta první je naštvaná
Fuga, 5. 4. 2017, 7.11
zajímavý přístup k náladě .-)
Petra Schoberová, 26. 2. 2017, 7.30
parádní
jitka46, 18. 2. 2017, 21.36
krásná kytička, už se moc těšíme na jaro
patricia077, 18. 2. 2017, 18.32
ROZTOMILÉ
L.janicka.l, 18. 2. 2017, 18.11
Moc pekne