Teplo nebo zima?

zobrazeno 2077×

Vložil(a): veru.veru, 30. 7. 2017 13.55

Potřebujeme:

vytisknutý obrázek
7 ks
laminovačka
1 ks

Obrázky vytiskneme, můžeme je zalaminovat a vysvětlujeme, kolik je stupňů a co to znamená. Poslední 3 obrázky zkusí dítě přiložit ke správnému teploměru a určit, kolik je asi stupňů. Je to už pro školáčky.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (11 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 11. 9. 2020, 9.10

Super obrázky. Zase bude na chvíli o zábavu postaráno.

Bar.Ca., 5. 9. 2019, 7.18

to je dobré, veselé obrázky

Fuga

Fuga, 14. 8. 2019, 17.05

Sice momentálně nevyužiji ale je to dobré na procvičení

Mygara

Mygara, 14. 2. 2019, 17.05

To je krásný nápad a návod na tvoření

Zdeňka S., 6. 3. 2018, 14.32

Super, teď v zimě pořád sledujeme teploměr

annahb, 1. 8. 2017, 17.31

super

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 8. 2017, 14.16

moc hezké na učení teplot, určitě by se pak dalo najít ještě více obrázků, které už by dítě jen přiřazovalo k teploměrům

Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 7.58

Super učení pro deti

dadinkamaminka, 1. 8. 2017, 7.03

Super

Gabill, 30. 7. 2017, 22.06

To je dobre.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů