Já tě miluji :-)

zobrazeno 2989×

Vložil(a): veru.veru, 7. 1. 2017 13.19

Potřebujeme:

tvrdý papír
1 ks
oko
1 ks
lepidlo
1 ks
nůžky
1 ks
papírové srdíčko
1 ks
černý fix
1 ks
  1. Přeložíme tvrdý papír
  2. Dovnitř nalepíme oko, kolem oka domalujeme ksichtík
  3. Na venkovní stranu vystříhneme otvor pro oko
  4. Také sem nalepíme srdíčko a napíšeme nápis
Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (13 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Úča, 16. 1. 2021, 21.15

Zajímavé přáníčko .

Bar.Ca., 7. 9. 2020, 12.05

Jé, tak to nemá chybu

VaJána, 2. 9. 2020, 21.28

Netradiční , originální a moc se mi líbí

ROMA-Z, 14. 2. 2019, 21.07

Perfektní, moc se mi líbí

pouzarovaj

pouzarovaj, 19. 2. 2018, 21.10

moc vtipné přáníčko, to by se mi líbilo

Aliisha

Aliisha, 8. 1. 2017, 21.17

Originální nápad

jitkamety

jitkamety, 8. 1. 2017, 10.11

To se mi moc libi!opravdu originalni pranicko

Mildret, 7. 1. 2017, 23.40

Ty jsou prostě dokonalé

jitka46

jitka46, 7. 1. 2017, 20.24

ty vypadají velice hezky, dobrý nápad

patricia077

patricia077, 7. 1. 2017, 15.00

vtipný hihi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů