Já tě miluji :-)
zobrazeno 2989×
Vložil(a): veru.veru, 7. 1. 2017 13.19
- Přeložíme tvrdý papír
- Dovnitř nalepíme oko, kolem oka domalujeme ksichtík
- Na venkovní stranu vystříhneme otvor pro oko
- Také sem nalepíme srdíčko a napíšeme nápis
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 19. 2. 2018, 21.10
moc vtipné přáníčko, to by se mi líbilo
Aliisha, 8. 1. 2017, 21.17
Originální nápad
jitkamety, 8. 1. 2017, 10.11
To se mi moc libi!opravdu originalni pranicko
jitka46, 7. 1. 2017, 20.24
ty vypadají velice hezky, dobrý nápad
patricia077, 7. 1. 2017, 15.00
vtipný hihi