Valentynka beruška
Vložil(a): Eliška Kozlova, 15. 2. 2019 7.56
Přímo šablonu jsem nenašla, takže musíme vyrobit. Dvě srdíčka k sobě a přes jedno nakreslím pulkruh jako hlavičku a tykadla. A pak uz jen vybarvit a napsat přání :-)
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 10. 10. 2020, 22.24
To jsou ty nejhezčí dárky.
mikka27, 26. 6. 2020, 16.46
Beruška se náramně povedla.
Mygara, 10. 8. 2019, 20.26
To je šikovný nápad
k.o.r.i.n.e.k, 21. 7. 2019, 20.14
To je moc pěkné syn byl ve třídě berušek tak taky vyráběl
dadinkamaminka, 6. 4. 2019, 14.28
Hezka
Ketris, 10. 3. 2019, 21.56
Povedla se