Valentýnský věnec
Potřebujeme:
- rolička od toaletního papíru
- 1-2 ks
- tempera
- 1-2 ks
- papírový talířek
- 1 ks
- nůžky
- 1 ks
- provázek
- 1 ks
- červený papír
- 2 ks
- kolíček
- 2 ks
- lepidlo
- 1 ks
- tvrdý papír
- několik ks
1. Z roliček od toaletního papíru si uděláme srdíčkové razítko, namáčíme ho temper a tiskneme na tvrdý papír - čtvrtka, karton
2. Po zaschnutí barvy vystříháme srdíčka
3. Z paírového talířku vystříhneme střed a srdíčka lepíme po celém obvodu talířku.
4. Přiděláme provázek na zavěšení a dolů ještě jeden na další dekoraci - na jedno srdce připname dva kolíčky s červenými trojúhelníčky.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 19. 2. 2018, 21.21
zajímavý nápad, je to originální
jitkamety, 26. 2. 2016, 15.41
hezke
Petra Schoberová, 27. 12. 2015, 5.52
krásné