Bambulkový věněček
zobrazeno 1814×
Vložil(a): Itany, 17. 11. 2015 21.14
Věneček a bambulky nakoupíme ve výtvarných potřebách a jdeme tvořit...
bambulky lepíme tav. pistolí takže s dětmi opatrne:)
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 7. 3. 2018, 20.50
pěkný, veselý věneček, řekla bych celoroční
Petra Schoberová, 29. 12. 2015, 10.52
rozkošné