Bílé šišky
Vložil(a): Patricie Silná, 26. 8. 2017 14.28
Šišky namočíme do sklenice se savem, zatěžkáme kamenem, aby byli ponořené. Takto necháme přez noc a po té sušíme nejlépe nasluníčku (topení) alespon dva tři dny. Šišky se vybělí sušením a rozevřou se.
Můžeme je pak ozdobit dle libosti :)
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 15. 4. 2019, 9.45
To je šikovný na krásnou výzdobu na Vánoce
Mygara, 14. 2. 2019, 8.59
To je krásný nápad a návod na tvoření
mikka27, 8. 12. 2017, 14.13
Na podzim to skusím také
pouzarovaj, 7. 9. 2017, 21.13
pěkné, přemýšlela jsem, že je budu lakovat, ale toto možná bude jednodušší