Bílé šišky

zobrazeno 5863×

Vložil(a): Patricie Silná, 26. 8. 2017 14.28

Potřebujeme:

šišky
10 ks
savo
1 litr

Šišky namočíme do sklenice se savem, zatěžkáme kamenem, aby byli ponořené. Takto necháme přez noc a po té sušíme nejlépe nasluníčku (topení) alespon dva tři dny. Šišky se vybělí sušením a rozevřou se.

Můžeme je pak ozdobit dle libosti :)

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (16 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Úča, 24. 11. 2020, 17.37

Tak to ne bomba , určitě zkusím ..já bych se s nimi malovala na bílo a ono to jde takhle

VaJána, 5. 9. 2020, 21.38

To musíme vyzkoušet krásné

Fuga

Fuga, 15. 4. 2019, 9.45

To je šikovný na krásnou výzdobu na Vánoce

Mygara

Mygara, 14. 2. 2019, 8.59

To je krásný nápad a návod na tvoření

mikka27

mikka27, 8. 12. 2017, 14.13

Na podzim to skusím také

Lenička, 31. 10. 2017, 6.17

Pěkný nápad ale umím si představit ten smrad z toho

pouzarovaj

pouzarovaj, 7. 9. 2017, 21.13

pěkné, přemýšlela jsem, že je budu lakovat, ale toto možná bude jednodušší

annahb, 29. 8. 2017, 21.29

jéé ty jsou krásné-bezvadnej nápad savo doma máme tak už jen ty šišky

Gabill, 28. 8. 2017, 21.46

To savo uz neoplachujete vodou? Rovno date susit?

Kikinka30, 28. 8. 2017, 12.30

Moc krasna dekorace

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů