Otisk na banky
Koupíme jednobarevne baněčky nebo muzou byt i nejake starší... natřeme dlan i s prsty temperky nebo akrylovymi barvami a opatrně obtisknem na banku....namalujte si ruce jen lehce kdyz je budete mit hodne otisk bude hodne rozmazaný...
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 7. 3. 2018, 20.39
sněhuláci na kouličce jsou super
jitkamety, 30. 1. 2016, 16.49
pekne
Petra Schoberová, 29. 12. 2015, 13.01
krásná vánoční pamatka
nikihiphop, 25. 11. 2015, 0.54
Krása na Vánoce
Zuzka Čtvrtečková, 24. 11. 2015, 15.48
To je hezké, schválně kouknu, jestli máme nějaké staré koule. Kdyby mělo každé z dětí pak svoji, to by bylo radosti