Pacičky a Ťapičky
Vložil(a): Leňulka, 9. 12. 2017 13.10
Barvy a štětce a děti i rodiče se zabaví. S nehodama jako ťapky i jinde než papíře se musí počítat :-D
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 2. 3. 2019, 14.26
To je nádhera jak se dají opravdu využít otisky nohou a rukou
Mygara, 6. 2. 2019, 19.58
To je krásný nápad a návod na tvoření
pouzarovaj, 4. 1. 2018, 21.16
tak to je nádherné, moc povedené
slavuska, 2. 1. 2018, 19.05
pěkné, to vyzkoušíme
Furciferka, 10. 12. 2017, 21.50
Nejlepší jsou ti jeleni