Sněhulák ze sklenice
Potřebujeme:
- sklenice
- 1 ks
- knoflík
- 2 ks
- oranžový papír
- 1 ks
- umělý sníh
- 1 balení
- lepidlo Herkules
- 1 ks
Na libovolně velkou sklenici přilepíme tavnou pistolí oči z knoflíků a nos, na obrázku je asi z moduritu, já tam přilepila obyčejný z barevného papíru. Sklenici potřeme lepidlem Herkules a posypeme umělým sněhem. Herkules zprůhlední. Dovnitř můžeme dát svíčku.
Diskuze k této stránce (29 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 5. 12. 2019, 13.42
da sa niecim ten umely sneh nahradit? napadol mi kokos, aj by to vonalo
pouzarovaj, 9. 3. 2018, 20.57
dobrý nápad, pěkná zimní svítilna