světýlka Čert, Mikuláš, Anděl
sklenici polepíme barevným papírem, ze kterého jsme si předtím vystříhli oči, pusu, vlasy....Necháme zaschnout a dovnitř dáme svíčku.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 9. 3. 2018, 21.16
stylové svítilny, u nás by byl asi jen Mikuláš