Svícen z modřínových šišek
Potřebujeme:
- CD
- 1 ks
- Modřínové šišky
- 25-30 ks
- Čajová svíčka
- 1 ks
- Tavná pistole
- 1 ks
- Vánoční řetěz
- 1 ks (- z malých plastových kuliček)
- Ozdobná mašle
- 1 ks
- Nůžky
- 1 ks
Do prostřed CD nalepíme pomocí tavné pistole čajovou svíčku a okolo ní i modřínové šišky ( šišky začínáme lepit od středu - od svíčky). Na závěr svícen dozdobíme kuličkami z řetězu a mašlí.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 1. 3. 2018, 22.03
šišky bych klidně nastříkala bílou barvou ve spreji
stastna maminka, 13. 9. 2016, 16.26
v jednoduchosti je krasa , a navíc je to z přírody, takze hura na prochazku do lesa =D .
petrao, 7. 9. 2016, 2.17
To vyzkoušíme
jitkamety, 29. 1. 2016, 15.49
nádhera
lenkamaresova, 1. 1. 2016, 11.13
Teď jsem si to přiblížila a už to chápu.
jitka46, 30. 12. 2015, 22.16
to je nádhera