Výzdoba na okno
Vložil(a): kamca80, 4. 12. 2017 12.09
Na počítači si vytiskneme siluetu postavičky Elzy z Ledového království, ty šikovnější si můžou nakreslit, vystřihneme. Silueta musí být bílá.
Elzu nalepíme na okno pomocí izolepy a v mém případě sem si koupila jíz hotové vločky, ale je možni si i vločky vyrobit z papíru a nalepíme na okno způsobem, jako by Elza kouzlila, jako v pohádce :-) Dcera byla moc nadšená, moc se jí toto líbí.
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 2. 3. 2019, 9.07
To je pro milovníky opravdu jak dělaný
Mygara, 6. 2. 2019, 8.30
To je krásný nápad a návod na tvoření
pouzarovaj, 4. 1. 2018, 21.20
Elsa by mne nenapadla, ale super!