Doma vyrobené 3D vánoční přání
Papír si přeložíme na polovinu, nakreslíme si stromeček a vystřihneme podle obrázku, jen vlnky zespod větviček. Pak stromeček protlačíme na druhou stranu do prostoru (dle fotek). Podlepíme druhým papírem. Ozdobíme podle fantazie. Syn si s lepidlem a nůžkami vyhrál a myslím, že babičky budou mít z přání radost.
Diskuze k této stránce (25 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 28. 11. 2019, 15.28
velmi pekne, ja by som sa na to neodvazila, nemam na lepenie a strihanie sikovne ruky
pouzarovaj, 9. 3. 2018, 21.30
to je nádhera, jen se bojím, jestli by se mi povedlo vystříhat vlnky