přáníčko pro babičky
vezmeme si černý papír, a nalepíme na něj pruh bílého papíru, dítko at už prstovými barvami, nebo temperovými udělá plamínek, a svíčka je na světě:o) potěší všechny okolo,
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 9. 3. 2018, 21.44
super nápad dát do přáníčka jmelí
Petra Schoberová, 28. 12. 2015, 6.10
Kouzelne spunti so vyradi