Sob
Dítě si nabarví prstík - použijeme temperu nebo prstové barvičky, obtiskne na papír a potom už jen domaluje detaily. Hezké na vánočním přáníčku.
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 27. 2. 2016, 15.23
jee moc hezke
Petra Schoberová, 28. 12. 2015, 6.01
Roztomile
jitka46, 25. 9. 2015, 13.27
perfektní, na Vánoce budeme mít sobíky všude, tak nějak mi to přijde lepší než Santa a je to roztomilé