Stromeček z ořezaných pastelek
Ořežeme pastelky, snažíme se o co nejdelší kousek odřezku. Odřezky lepíme na sebe o tvaru stromečku. Navrch přidáme hvězdu.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 28. 12. 2015, 5.48
hezky!!