Vánoční barveníčko

zobrazeno 2250×

Vložil(a): veru.veru, 19. 12. 2016 17.07

Potřebujeme:

vytisknutý obrázek
1-2 ks
pastelky
1 balení

Obrázek vytiskneme a malujeme podle barev a čísel

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 5. 9. 2020, 21.44

Malování podle čísel je prima

pouzarovaj

pouzarovaj, 22. 2. 2018, 20.55

malování podle čísel mne vždycky hrozně bavilo

Zuzule, 18. 12. 2017, 14.36

pro starsi ditko super..snad pristi rok:-)

Mildret, 12. 12. 2017, 7.27

Vymalování podle čísel mě vždycky moc bavilo

Zdeňka S., 20. 12. 2016, 7.21

Tohle máme rádi

Petra Schoberová, 20. 12. 2016, 6.50

pěkné

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů