Vánoční stromeček
zobrazeno 5362×
Vložil(a): Zdeňka S., 20. 12. 2017 17.47
Na papír nakreslíme stromeček, pro menší děti je lepší vystřihnout šablonu a tu jen vybarví. Bílou barvou nakreslíme sníh a dolepíme vystříhané vločky a ozdůbky :)
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 2. 3. 2019, 8.19
Je to moc krásné a klidně bych brala už další Vánoce
Mygara, 5. 2. 2019, 19.40
To je krásný nápad a návod na tvoření
pouzarovaj, 4. 1. 2018, 20.57
Další pěkný tip na vánoční tvoření
Furciferka, 21. 12. 2017, 1.44
Ale ty ozdubky nejsou rucne strihane, co?
patricia077, 20. 12. 2017, 20.07
Moc se mi libi