Kuřátkové svícny
zobrazeno 1914×
Vložil(a): veru.veru, 5. 3. 2018 16.12
- Do sklenice nalijeme trochu žluté tempery a rozlijeme jí po celém vnitřku
- Necháme zaschnout
- Ze samolepek vystříháme oči, zobáček, můžeme i tvářičky a nalepíme na sklenici. Nemáme-li samolepky, vystříháme z papírů obyčejných a nalepíme lepidlem
- Dozdobíme peříčkem, přichytíme lepidlem
- Nakonec dáme svíčku
Diskuze k této stránce (22 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LucieS, 7. 3. 2021, 17.39
Tak to už je na mě kýčovité
Fuga, 28. 2. 2019, 6.44
Výborné na využití zbytků sklenic na víno
Mygara, 5. 2. 2019, 11.27
To je krásný nápad a návod na tvoření