Vajíčko jako ozdoba svátečního stolu
zobrazeno 1871×
Vložil(a): veru.veru, 15. 3. 2018 16.22
- Skořápku vymyjeme
- Naplníme malinko vodou
- Vložíme kytičku
- Vajíčko vložíme do hnízdečka a to položíme na talíř
Hnízdečko raději koupíme, dá se i vyrobit, ale vzhledem k tomu, že je to na talíři, je lepší, pokud bude koupené, tzn. umělé
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LucieS, 7. 3. 2021, 17.26
Krásné, jednoduché, elegantní
Fuga, 1. 3. 2019, 8.53
Také jsem si říkala že bych potom z toho talíře nechtěla jíst kdyby to bylo ze špinavého
Mygara, 5. 2. 2019, 9.01
To je krásný nápad a návod na tvoření
uli, 28. 3. 2018, 10.27
Veľmi pekna dekoracia