Květinový věneček
zobrazeno 4097×
Vložil(a): Jooky, 11. 3. 2015 19.59
Podrobně popisovat myslím nemusím na obrázku je vše zřetelně vidět záleží už jen na fantazii.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 17. 3. 2018, 22.36
viděla jsem už více, jsou moc hezké
Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 11.34
co vše se dá vymyslet z proložek, jen valím oči moc hezké
lenka.kalabova, 12. 3. 2015, 19.03
To je moc hezké!!