Tulipány a ksichtíci ;)
Vložil(a): silvousek, 25. 3. 2017 10.31
Tulipány-Vyfoukneme vajíčka. Nabarvíme je (já je stříkala sprejem) a to z leva první je nejprve polepené lepidlem a obtočené červenou nití a pak postříkané sprejem-udělalo to moc hezký vzor. :) Špejli nabarvíme nebo polepíme zeleným papírem, vystřihneme tvar listu a přilepíme. :) Ksichtíci-Vyfoukneme vejce a vršek si trochu víc rozbijeme, aby tam šla dát hlína. Navrch nasypeme trochu obilí a přikryjeme trochou hlíny. Z papíru a fixami uděláme oči, namalujeme nos a pusu nebo si můžeme též vystřihnout z papíru a nalepit. (Z vrchu trochu rosíme a za pár dní nám vyrostou "vlasy") :)
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Lenkapalanova, 7. 4. 2017, 21.43
Vyzkouším s detmi☺
Mygara, 30. 3. 2017, 14.44
to jsou krásné zápichy, i s vlasy
silvousek, 3. 4. 2017, 16.35
Děkuji
Fuga, 28. 3. 2017, 11.26
to je krásný nápad na Velikonce
silvousek, 26. 3. 2017, 16.36
silvousek, 26. 3. 2017, 16.33
Děkuji
pouzarovaj, 25. 3. 2017, 13.00
Krásný nápad, to bychom mohly vyzkoušet
silvousek, 26. 3. 2017, 16.33
Děkuji
silvousek, 25. 3. 2017, 12.39
Děkuji