Velikonoční beránek z papíru

zobrazeno 4241×

Vložil(a): veru.veru, 4. 1. 2015 17.42

Potřebujeme:

nůžky
1 ks
čtvrtka
2 ks
lepidlo
1 ks
vata nebo popcorn
1 balení
fixy nebo pastelky
1 balení

Vystřihneme z papíru dvakrát beránka (ideálně stříhat z přehnutého papíru, ať jsou stejní), spojíme je kromě spodní strany, kde jsou i nožičky (aby pak stál) lepidlem, pak potřeme lepidlem povrch z obou stran a necháme na něj děti lepit bílou vlnu (či vatu, popcorn...). Domalujeme očička, pusu, dolepíme ouška, případně ocásek.

Sdílejte:   | 
3

Diskuze k této stránce (11 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Teryk92, 30. 3. 2021, 10.20

Dobrý nápad.

babca216, 19. 3. 2021, 18.57

Také jsme vloni dělali

pouzarovaj

pouzarovaj, 23. 4. 2018, 21.17

ten se vám moc povedl

Gabill, 8. 1. 2018, 17.02

Peknučký baránok. Krásne mäkučký a huňatý.

Zdeňka S., 14. 4. 2017, 9.58

Skvělé, budeme vyrábět

jitkamety

jitkamety, 5. 4. 2016, 13.59

uzasny

Trixie

Trixie, 3. 1. 2016, 23.25

jako živý

Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 11.33

krásné jednoduché a krásné

DenisaC, 1. 2. 2015, 10.23

Ten je krasny!

janicka2, 17. 1. 2015, 17.14

Ten je nadherny opravdu.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů