Veselá kuřátka
Vložil(a): Leňulka, 20. 3. 2019 8.19
Potřebujeme:
- žlutou vlnu
- 1 balení
- lepidlo
- 1 ks
- vidličku
- 1 ks
- nůžky
- 1 ks
- červený filc
- 2 ks
- nalepovací očíčka
- 2 ks
Na vidličku namotáme vlnu, uprostřed svážeme a potom roztříhneme, vznikne nám bambulka. Přilepíme očíčka, zobáček a nožičky z filcu
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 9. 10. 2020, 22.10
Zbytky vlny máme, tak musíme vyzkoušet.
mikka27, 26. 6. 2020, 13.31
kuřátka máme doma z velikonoc.
Mygara, 10. 8. 2019, 19.26
To jsou opravdu moc hezká kuřátka
k.o.r.i.n.e.k, 21. 7. 2019, 14.45
Ty jsou hrozně roztomilé to je ale výtvorů ?
Fuga, 1. 4. 2019, 17.09
Tu bambulku z vidličky už jsem nekde chtěla
jitka46, 30. 3. 2019, 22.38
Krásný výtvor. Velikonoce už se blíží.