Obrázek s vajíčkem
Na čtvrtku si namalujeme vajíčko, stejné namalujeme i na druhou čtvrtku.
Vezmeme si první čtvrtku s namalovaným vajíčkem a začneme na něj lepit barevné proužky papíru.
Z druhé čtvrtky vystříhneme střed a nalepíme jí na první čtvrtku.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 17. 3. 2018, 22.38
sice trochu pracnější, ale hezké
Trixie, 15. 3. 2016, 1.04
plně souhlasím, krásný nápad a výsledkem je moc hezká dekorace:-)
Petra Schoberová, 30. 12. 2015, 6.49
tak to je překrásné
Katka, 9. 3. 2015, 8.24
Pěkné