Jak využít staré kolo?
Milé dámy, máte na půdě staré kolo? Mrkněte jak ho využila má sousedka Vendulka :-) Budete potřebovat staré kolo, plechovku barvy a vámi oblíbené osazené květníčky na zavěšení :-)
Kolo umístíte na vhodnou pozici, kde se vám bude líbit, lehce natřete, bílá vypadá moc hezky, ale lze například i černou. A na kolo připevníte závěsy dle vašeho výběru a dekorace je hotová.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LucieS, 8. 3. 2021, 12.29
To by u nás nevydrželo, psi by to porazili natotata
Trendyterka, 14. 9. 2020, 23.16
Moc hezký nápad na využití starého kola.
Aliisha, 3. 1. 2017, 21.18
To je super nápad. Hezky využité staré kolo.
Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 13.08
moc pěkné