Pejsek z bavlnek
zobrazeno 4109×
Vložil(a): LBM, 6. 2. 2021 23.06
Skleničku nebo plastovou nádobku s víčkem přilepíme a obmotáme bavlnkou.
Na knížku jsme obmotali 30x bavlnku kterou jsme pak stáhli uprostřed svázali a konce jsme roztřihli.
Budou se potřebovat 3 tyto části.
Pak jsme z balvny udělali dvě bambulky.
Jednu dlouhou část jsme nalepilo na víčku, další jako ocas a poslední dopředu jako čumáček.
Přední a zadní část rozdělíme na polovinu a nahoře svážeme.
Bambulky nalepíme dopředu dolů jako nohy.
Na oči,jazyk, čumáček a mašli jsme použili čtvrtku.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 17. 11. 2022, 21.00
Jéé, tak ten je úplně skvělý.
jitka46, 30. 9. 2021, 21.42
ten pejsek je moc roztomilý, v životě jsem snad neviděla tak krásného pejska, moc se vám povedl
Katka, 14. 6. 2021, 21.25
Ten je roztomilý ?
WeruskaSK, 19. 2. 2021, 20.18
a mozeme ist vencit, len aby neprsalo