Když zemře manžel a tatínek
Vložil(a): Eliška Kozlova, 15. 4. 2019 4.52
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (54 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 20. 1. 2021, 16.53
tak to je krásné,že by jsi chtěla pomáhat,dalším vdovám či vdovcům,co si toto zažijou
Eliška Kozlova, 11. 5. 2019, 22.11
Zítra je to měsíc co nám byl tatínek odvolán do nebe a bolí to furt stejně. S Nikolkou (4,5let) jsme brecely jako želvy, ze se nám moc stýská, Jiricek (skoro 3) to bere jako fakt, ze táta není a Matyaskovi (skoro 9) do hlavy nevidím vzpomíná taky, ale jestli truchli ... asi ano, ale po svém. Me často bolí hlava, to jsem dřív moc neznala a doufám ze to časem také ustane, jinak funguju, jak jen to jde.
Eliška Kozlova, 8. 5. 2019, 20.57
Ono to ani nejde, my občas spekulovali coby kdyby, ale ... Jak už jsem psala, nepřála bych to ani největšímu nepříteli, bolí to
Eliška Kozlova, 3. 5. 2019, 7.52
Úřad Mestyse a Farnost NH nám vypsala sbírku. Tak snad to děti na studiích ocení
Janako, 2. 5. 2019, 15.10
Jsi úžasná,jak to zvládáš!Knihu o smrti napsala Krkavčí matka,zažila to samé co ty (dohledas na netu).Preji ti kolem sebe skvělé lidi,kteří ti nezištně pomohou.
Eliška Kozlova, 3. 5. 2019, 7.01
Děkuji kouknu
Adrianita, 19. 4. 2019, 21.51
Eliško, to mě moc mrzí. Přeji hodně sil!
Eliška Kozlova, 20. 4. 2019, 7.52
Děkuju.
Dobry vecer Elisko, nejdrive prijmete mou uprimnou soustrast. V tuto chvili prozivame to same... Manzel je v kritickem stavu v nemocnici a dnes nam rekli doktori, ze se nam nevrati. Dekuji za informaci ohledne rodicovske linky, sama resim, jak v teto situaci mluvit s ditkem. Preji Vam hodne sil...
Eliška Kozlova, 16. 4. 2019, 22.11
Také přeju hodně sil. Nebojte se říct o pomoc, jak jsem psala beru Neurol nižší dávku 0,25 (2x denně) a nezdá se mi ze bych byla otupela, jen nemám záchvaty paniky, panickeho pláče. Když manžel odcházel jezdila jsem za ním, držela za ruku, opakovala ze ho miluju a děti také a ze ho budu milovat i když mi odejde a ze budu silná a statečná, a ze on musí být také! Je to těžké, ale my ženy zvládneme opravdu snad všechno!
patricia077, 17. 4. 2019, 8.04
To jsi napsala tak hezky že mi vyhrkly slzy jsi moc moc statečná pořád na tebe myslím