Kočky z Ikea
Vložil(a): zdenka84, 1. 3. 2017 9.23
Mám děti a i já potřebuju za čas vypnout, takže sedám k šicímu stroji a šiju,co je potřeba. Ze začátku si vše nakreslím a seženu látku, naposledy to byla kočková z Ikea a ,,dřevová,, s motivem polen. Z té chtěl syn tašku do ruky, tašku přes rameno a ještě zbylo na polštář, který udajně voní dřevem:-) Z kočkové látky jsem vymyslela udělat kočky, našla jsem střih a začala.první výtvor nic moc, ale ty další byly lepší.Takže syn přišel, že chce 2 pro své lásky ve škole a že pokud bych to stihla do druhého dne bylo by to fajn.Další 2 putovaly až na Slovensko přítelovým neteřím.Sice jsem měla obavy, ony mají vše na co si vzpomenou, ale včera došla SMS, že moc děkujou za mačičky a že se hned kvůli nim pohádaly.A to jsem je dělala stejné, protože vím jaké ty dvě potvory jsou. No tak budu příště chytřejší a udělám každé něco jiného, snad to bude ok. Jinak jsem začala dělat i něco na děti,tepláky, halenku,šaty...no ,ale učím se každým stehem. Věřím ,že to jednou bude perfektní, ale dělá mi velkou radost, vidět své děti rozzářené nad mými výrobky, se kterými i spí. Takže než cokoliv jiného, já relaxuji u šití
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 11. 2. 2021, 12.43
na šití aj mám mou maminku,já jsem na to levá
Já dostala k Vánocům šicí stroj, jsem nadšená, ale taky těhotná a unavená. Když spí syn jdu si taky lehnout jinak se mi v 18:00 klíží oči! A i když pak jdu spát kolem 23 stejně se mi nic nechce. Už se těším až naberu více sil a pustím se do něčeho kloudnějšího než zasílání děr na trenclích ?
L.janicka.l, 1. 3. 2017, 15.41
To je supr ze potesi vlastni vyroba ? a fotku nam neukazete jak se povedlo ☺
patricia077, 1. 3. 2017, 9.50
Tak super, když máte užitečný relax