Člověk se ráno vzbudí a neví co se za den vše stane.....
Vložil(a): zdenka84, 13. 10. 2017 14.28
Ve středu ráno jsem odvedla syna do školy a řekla mu,že pro něj odpoledne přijdu a jedeme do prahy k dr. Dcery otec,že nás odveze na nákup potravin.Sbalila jsem dceru,tašky a jeli jsme směr Zličín do Globusu. Nakoupili jsme a cestou domu dcerka usnula v autosedačce,tak si v klídku prohlížim leták ,když v tom šílená rána,vše v autě letělo, dcerka se vzbudila a začala hrozně křičet. Vylítly airbagy a ticho,jen řev dcerky...nemohla jsem se dostat ven,otec dcery přes spolujezdce vylezl vytáhl ven dcerku a mne pomohli projíždějící popeláři,kteří viděli jak ten blb do nás narazil. Vyklepaná jsem volala 112 a řešila,kde to vůbec jsme...viník autonehody přišel,že se zamyslel a nedal nám přednost...no ona značka,,STOP,,asi nic neznamená:-(On ani nebrzdil takže auto 20metrů v poli a úplně zničené.V kufru nákup,která nepřežil a vyklepaná dcerka.Přijela sanitka dceru prohlédli a že se pojede do nemocnice,stěžovala si na bolest bříška.Já něco s nohou,hučení v uších a celkový šok.Do toho přijeli hasiči a policie, vzali si na mne kontakt a už jsme jeli do nemocnice,kde dcerku prohlédli a hospitalizovali,aby měli jistotu.Já si musela sehnat někoho kdo mi dceru pohlídá než si dojdu na chirurgii s nohou.Nakonec dorazila tátova přítelkyně,která dcerku pohlídala a já vyrazila na své ošetření..noha pouze naražená,modřiny a bolest celého těla. Syna ze školy vyzvedl můj taťka ,který i později odvezl ten vrak,který byl dříve autem. Večer za námi dojeli všichni ,přivezli nám oblečení a další věci. Druhý den ráno nám pustili s tím,že kdyby nastaly problémy máme hned přijet. A vo viník??Ten mi volal,že se ráno probudil a že musí k dr.že mu je zle.....a koho to jako zajímá??On nás sejme a ještě si stěžuje. No uvidíme jak to celé dopadne a jak se to dořeší,ale na tom všem je zvláštní to, že přístí týden to je rok ,co dcerka měla záchvat a co jsme jí křísili.K tomu se včera sestře, se kterou se nevídám narodil chlapec a dneska se té druhé narodila dcerka....docela zvláštní náhody v tak krátkém čase.Ale hlavní je, že jsme přežili že to odneslo jen auto a nám nic vážného není. Člověk může jet sebelíp,ale existují blbci, kteří zaviní nehodu a řeknou jen,že byli zamyšlení:-(
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (34 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 2. 2. 2021, 17.18
bože to bylo strašné
Mygara, 30. 10. 2017, 13.11
hlavně, že je vše v pořádku, ale on stačí i ten úlek
Lenča Pešková, 17. 10. 2017, 12.33
Pokud jde jen o plechy tak je to dobry. Kazdopadne je dulezity ze se nikomu nic nestalo.
Fuga, 16. 10. 2017, 16.51
teda, úplně chápu ten šok, ale dopadlo to vlastně nejlépe, jak mohlo
L.janicka.l, 14. 10. 2017, 19.18
Tak aspon ze to odnesl jen plech a ze jste vsichni v pohode