Dcera chodí ani ne rok do školky a měli jsme problémy z mluvením takže zabralo čas než trochu začala mluvit ktomu jsme se stala po druhé maminkou a nápad na vlastní distanční výuka nebyl dokud mě nenapadlo tohle : 1 hodinu jakoukoliv básničku, pauza zas hodinu kreslení ,zas pauza hodinku motorika jemná hrubá, zábavné cvičení z zpěvem , vytváření z plastelíny pak pauza na svačinku a pak naposledy zopakování básniček z cvičením říkadla atd. A pak odpočinek co ví na to ??
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (12 příspěvků)
Hodina pozornosti pro školkové dítě je moc
kluci po distanční výuce se učili max 10 minut.
jitka46, 23. 4. 2021, 13.37
Co na to říct. To by mohl být zajímavý experiment, ale raději bych to nezkoušela, nemám tolik odvahy.
A máte na sobě vyzkoušené? Myslím na sobě, ne na dceři.
Myslím, že Vaše dcera musí být " nadšená" a jistě výborně spolupracuje.
Nechte dítě žít přirozeně, tvořte podle nálady, čtete knihy (časopisy), společně malujte, běhejte venku.....
Katka, 25. 3. 2021, 20.21
Syn je ve 4 třídě a učí se kromě online hodin tak 15 min denně. Tvůj rozvrh by nedal ?
Všem dámám zde se za ten výraz omlouvám... ale tady to jinak nejde... jako hodinu se učit básničku? To jako vážně, první rok ve školce?
dasza, 21. 3. 2021, 14.35
Některé děti potřebují školku
patricia077, 20. 3. 2021, 21.37
Kdo ví, jak bude znít ta básnička, co????
patricia077, 26. 3. 2021, 16.22