EMA
Vložil(a): Anna K., 29. 10. 2016 13.59
Maminky musím se pochlubit :) včera 28.10 v 19:31 se nám narodila naše krásná dcera Ema. Tímto bych chtěla poděkovat těm maminkám, které mi během těhoteství radily a neměly potřebu být na mé dotazy sarkastické apod :) mám pocit, že teď vás budu potřebovat ještě víc :)
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (39 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 12. 2. 2021, 11.29
jé a už bude mít budulínek 5,tolik vlásků měla,úžasné ♥
Žofinka, 7. 5. 2018, 9.42
Je nádherná a úžasně vlasatá
Mygara, 21. 2. 2017, 10.50
je krásňoučká a ať Vám dělá jen radost
Fuga, 3. 2. 2017, 14.35
opožděná gratulace:-) má užasné háro
AllaŠvecová, 17. 11. 2016, 15.11
Velká gratulace k malé,at je kočička zdravé a usměvavé dítko
Kamila Pecharová, 10. 11. 2016, 13.14
Páni, ta je vlasatá je nádherná, hodně zdraví přeji!
Adrianita, 7. 11. 2016, 22.09
Taky jsme chtěli Emu, nakonec máme Emily
jitkamety, 6. 11. 2016, 11.08
Gratuluju!mate nadhernou dcerku