Je tu jaro!

zobrazeno 2042×

Vložil(a): dasza, 20. 3. 2015 6.57

Vidíte to sluníčko za okny? To je luxusní, já i děti vstáváme velice brzy, když nám do okna zasvítí paprsky. A hned člověk vstává s dobrou náladou. Syn se oblíká a snída na zahradě, kde si už od samého rána hraje,nevadí že je tam jen něco málo nad nulou. Dcera je tam s ním chvíli- poté ji to znaví, a jde spát:o)  já si dám vklidu ranní čaj. Dokážeme být venku celý den, jezdíme na kole, bruslích, jen tak se touláme po venku. S jarem přichází i zmrzlina- točená... tu my můžem..několik zmrzlin denně, k tomu na zahrádce "ňáké" to pivečko- tomu my říkáme pohoda... A jelikož s jarem přichází i Velikonoce, napíši Vám, jak je prožíváme my: V něděli schovávám dětem, hlavně synovi, na zahradě vajíčka- vařená ale i čokoládová, čokoládové zajíce atd. strašně ho baví to hledání, a hlavně ta radost, když to najde!!!  V pondělí jsem zvyklá být doma, obklopena přáteli.. už od mých mladých let, jsme se scházeli holky z okolí, a čekaly jsme vzorně na kluky. A tomu je i ted- s kamarádkami a jejich dcerami se sejdem, uděláme si spoustu dobrot a čekáme na manžele, kamarády dětí... ALE jakmile odbyje 12hodina- zvedáme "zadky z gaučů" a vyrážíme hromadně na výlet,túru, prostě si zbytek dne užijeme někde v přírodě. Strašně moc se na to těšíme...A Vám všem přeji užívejte sluníčko, jarní dny. je to neskutečný náboj energie...!

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
4

Diskuze k této stránce (14 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 3. 11. 2018, 10.37

Už aby zase bylo

Žofinka

Žofinka, 26. 5. 2018, 12.49

Já taky miluji slunce a dnes je nádherně

Fuga

Fuga, 9. 3. 2017, 13.30

já už se na něj tak těším a vyhlížím, kdy přijde

Mygara

Mygara, 9. 3. 2017, 8.46

taky se chystáme, vždy když se oteplí

Minnie, 25. 11. 2015, 17.28

Taky jaro miluju je to krásně napsané, úplně z toho vyzařuje optimismus

Itany, 17. 11. 2015, 20.39

milujeme teplo...at uz je zase tu:)

DenisaC, 8. 6. 2015, 12.02

Jaro miluju! Je teplo a všude zeleno.

mckvak, 3. 6. 2015, 18.27

Jaro je uzasne - mam ho hned po lete nejradsi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů