Kdo to byl?
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 25. 11. 2016 22.33
Půl jedenácté večer. Syn spí, tak si s manželem užíváme volnou chvilku. Najednou slyšíme rachot, jak se někdo snaží odemknout naše dveře, ale nejde mu to. Manžel řekne "jdi tam" a je vyplašený. Jdu ke dveřím a ptám se kdo tam je. Koukám kukátkem ale je tma. Slyším jak jde někdo po schodech o patro výš. Chvíli ticho, pak rachot klíčů a po dlouhé době nahoře bouchly dveře ? Tipuji že to byl soused co bydlí nad nami. Asi se vracel z odpolední a bydlí tu chvíli tak se spletl, ale mohl aspoň říct, že je to omyl. A proč si nerozsvítil na chodbě? Asi se bál, aby na někoho nezazvonl. Máme zvonek jako vypínač a hned vedle světlo a občas se to plete . .
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (44 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 12. 2. 2021, 11.08
hah tak to máte manžílka,fakt velkého strašpytla
Žofinka, 7. 5. 2018, 8.51
Sám to byl asi veliký strašpytel
Fuga, 21. 2. 2017, 8.26
teda, že manžel poslal Vás a nešel tam sám
Mygara, 20. 2. 2017, 18.26
jestli nebyl pod vlivem
Aliisha, 20. 12. 2016, 22.19
Něco podobného udělal náš soused, když se vracel z piva ?
louskacek2, 8. 12. 2016, 18.18
No a nebo nebyl v praci ale v hospode:-) a to pak patro sem patro tam....podobne zážitky uz jsem slyšela od babicky a holt se to stane. Ale urcite by me to tez vystrašilo:-(
L.janicka.l, 1. 12. 2016, 22.45
Stane se
Můj partner si kdysi spletl patro když šel z hospody a chtěl odemykat u souseda pod námi ale bylo mu divný že nejde dovnitř klíč pak mu to došlo a šel už správně a pak jsme se přestěhovali do jiné části města a on byl tři dny nato na pivu a pak šel do starého baráku a taky proč dole do vchodovek nejde klíč pak mazal naštvaně domů