Když se chce, všechno jde
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 10. 10. 2017 11.51
Už delší dobu jsem si říkala, že bych chtěla zhubnout a pořád jsem čekala až přestanu kojit. No kojím pořád, ale řekla jsem si, že už je čas. V červnu si tak říkám, že letos do plavek to nestihnu, ale do další sezóny snad ano. Tak jsem v červnu začala jíst zdravěji, výrazně jsem omezila pečivo na pouze žitný chléb, vynechala cukry a celkově přidala více zeleniny. Jelikož ani potom jsem neviděla nějakou extra změnu, tak jsem později přidala cvičení 30 Day Shred s Jillian Michaels, které má tři levely. Akorát místo 30 dní jsem cvičila vše dvakrát takže 60 dní. A jaký je výsledek. Jsou mi volnější kalhoty, na kila mám cca 5 dole ale to už docela od začátku, teď se to zastavilo, ale celkově se cítím fyzicky lépe. Pak jsem si udělala malou přestávku a teď jsem začala cvičit Six Week Six-Pack s Jillian Michaels - má dva levely a každý se cvičí tři týdny. Zatím jsem u prvního, ale je to opravdu makačka. Začít tímhle, tak se na to asi vykašlu, ale 30 denní výzva mě nakopla. Tak jen doufám, že vydržím a budu cvičit dále. Takže je to, jen to chce mít motivaci. Navíc se mnou cvičí můj syn a má z toho srandu :-) jen doufám, že se to nezastavilo úplně a budu zase hubnou dále ...
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (41 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 2. 2. 2021, 17.19
super šikovná,já bych na to neměla.
Žofinka, 19. 4. 2018, 7.25
Taky jsem začala, ale jsem pořád u první výzvy
Mygara, 30. 10. 2017, 13.24
držím palce ať vydrříš cvičit dál
Fuga, 16. 10. 2017, 16.33
tak to držím pěsti ať vydržíš, já vždy ztratím odhodlání
rodinka, 12. 10. 2017, 23.07
Tak to moc gratuluju a drzim pesti do dalsich kg ja strasne miluju sladke,ja to nikdy dlouho nevydrzim
Máš můj obdiv taky se musím začít více hýbat ale od porodu to budou necelé 4 měsíce a hlavně kojím. Zatím jsem zacala aspoň pravidelně 5x denně jíst zdravě. A tak čtyřikrát do týdne si zacvičim na orbitreku když děti dovolí. Jillian jsem cvičila po prvním porodu a taky se mi zalíbila ze začátku člověk sotva popadne dech ale jak se do toho dostane tak nemůže přestat ☺️
Aliisha, 11. 10. 2017, 20.34
Super. Fandím ti. Nehubneš na kila, protože začínáš nabírat svalovou hmotu.
k.o.r.i.n.e.k, 11. 10. 2017, 22.04
Já vím ale na cm by to mělo být vidět a ty také moc dolů nejdou
Aliisha, 11. 10. 2017, 22.26
Tohle jsou super výsledky. Když by to šlo rychle, tak by se dostavil jojo efekt.