Před dvěmi lety jsem byla "potvora", s chladným srdcem, bez emocí. Hledala jsem pokaždé něco, co mi u dotyčných mužů chybělo. Nedokazala jsem opravdu milovat. Se všemi dotyčnými to byla jen hra. Sice mne těď musíte odsuzovat, ale neuměla jsem se zamilovat neuměla jsem milovat, do té doby když mi kamarád představil svého dobrého přítele, se kterým jsem velice šťastná, miluji ho velmi moc a máme spolu miminko :)) nikdy dříve jsem neuměla vyjádřit své city, nechtěla jsem být " slabá, bezradná". Nyní mne přítel požádal o ruku :). Tak jsem velice šťastná maminka.
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (22 příspěvků)
Žofinka, 18. 4. 2018, 9.50
Hlavní je to prozření a moc gratuluji
petrao, 8. 12. 2017, 22.19
Tak hlavně si vezměte ponaučení z předchozích vztahů. Ať vam to vydrží
Janna, 5. 12. 2017, 14.27
Gratuluju k žádosti o ruku a mnoho štěstí i nadále
To je štěstí, když tohle člověka potká Tak ať vám to vydrží!
Aliisha, 4. 12. 2017, 19.56
Tak ať Vám to spolu klape i nadále
Nech ste stále spolu šťastní prajem vám to
L.janicka.l, 4. 12. 2017, 19.26
Taky mam kamaradku, co to mela uplne stejne. Tak at to uz tak vydrzi
Držím palce aby stále vše bylo tak pěkné.
Držím palce aby stále vše bylo tak pěkné.