Oslava výročí
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 22. 9. 2017 11.45
19. 9. jsme měli s manželem výročí svatby - teprve dva roky, ale celkově jsme spolu víc jak 11 let. V den svatby bylo krásné slunečné počasí bez deště, ale letos to bylo úplně naopak. Nám to tedy nevadilo, udělala jsem oslavu doma, Koupila jsem kvalitní čokoládu, banány a oprášila svojí sadu na fondue. Největší radost z toho měl syn, viděl to poprvé, ale zkušeně napichoval vidličku nejprve do banánu a následně do čokolády, takže za nás to bylo parádně oslavené výročí :-) Kdysi jsem zkoušela i sýrové fondue, ale to mi tak nechutná jako to čokoládové ...
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (37 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 5. 2. 2021, 16.53
tak to byl fakt šikulka
Žofinka, 19. 4. 2018, 7.10
A syn si toužil nejvíce
Fuga, 9. 10. 2017, 17.42
a zbylo také něco na hlavní oslavence .-), syn si to evidentně užíval
rodinka, 25. 9. 2017, 14.32
Tak to gratuluju k vyroci pekne fotky
Adrianita, 25. 9. 2017, 11.18
Gratuluji! Sadu na fondue mám taky zaprasenou díky za připomenutí
jitkamety, 24. 9. 2017, 8.39
Gratuluji k vyroci pro me je stvatba jen podepsany papir a kdyz se maji dva lidi radi nemusi si to dokazovat svatbou ale hlavne ze jste si to uzili i se synkem