Jak vite tak jsem se rozesla s chlapem. Bylo to vsechno dost hrozny. Kdyz odchazel vzdy brecel, nechtel odejit od male, nez jsem mu vzala klice tak mi tam nekolikrat vlezl. Pak se to zacalo uklidnovat a ja zacala byt hrozne spokojena a v klidu. Bylo to hrozny byt sama s malou, nikdo nepomohl... kdo zazil tak vi. Jenze... pak me kruplo v zadech a je nebyla schopna vstat pomalu z postele. Volala jsem mu at si vezme ocr ze to nedam a byla na nej po telefonu "velmi prijemna" (tak jak umime jen my?). Kdyz dojel tak me spucoval jak malou holku. Takhle jsme se v zivote nepohadali. Ale byl tam i kdyz nastvany jak jsem ho za tri roky nevidela? ocr mel tri dny a za ty tri dny se vsechno zmenilo. Vecer jsme si povidali, vsechno probrali a zjistili ze je nam spolu fajn. Jak rikala moje sestra. Ze nemuzeme byt spolu ani bez sebe? ... no a uz u me doma zase zustal. Jeste tyden spal na gauci a uz ho mam i v loznici a musim rict ze je nam bezvadne? nechci to zakriknout ale neverila jsem ze se do nej dokazu opet zamilovat?
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (37 příspěvků)
Žofinka, 20. 4. 2018, 21.15
Moc vám to přeji i když jsem skeptik
baru86, 12. 5. 2017, 21.21
Mygara, 11. 5. 2017, 19.00
tak se pročistil vzduch a je to v pohodě... moc Vám to přeji a dcera je taky určitě nadšená
Jj. Je. Porad chodi a rika tata az mi z toho hrabe?
k.o.r.i.n.e.k, 16. 5. 2017, 20.29
To věřím syn je z táty ale taky unešenej ? neumím si představit co by dělal kdyby tu nebyl
Super určitě i dcerka je ráda. Držím palce ať vám to tentokrát vyjde
Aliisha, 10. 5. 2017, 22.33
Super, že jste si vše vyříkali a jste v pohodě
Doufam ze to vydrzi dlouho?
Tak to je super moc moc držím palce ať vám to vydrží.
tak vše zlé je pro něco dobré.... držím palce ať je to v pohodě
Moc držím palce ať je to teď lepší než dřív a ať to vydrží