Šok a náhoda, která se nakonec vysvětlila
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 20. 10. 2016 20.35
Jednou jsem byla v klidu se synem doma a najednou zazvonil zvonek. Dole se ozval pán, že je z exekutorského úřadu, tak jsem ho pustila. Nahoře mi sdělil, že jde za mnou (jméno sedělo a příjmení za svobodna). Ukázal mi průkazku, tak jsem ho v šoku pustila dál a bylo mi z toho fakt zle. Říkám mu, že vše platím a že mi nikdy nic nepřišlo a on mi sdělil, že sice platím ale málo. Chtěl po mě telefon a adresu. Řekla jsem mu, že telefon, který on má uvedený jsem nikdy neměla a na té adrese jsem nikdy nebydlela. On mi sdělil, že byl v té původní ulici a že ho pošťačka navedla, že bydlím tady a že je rád, že mě konečně našel. Chtěl občanku, tak jdu pro ní a říkám, jestli sedí datum narození. Podíval se do papírů a na občanku a zjistil, že nesedí. Tak mu říkám, že to asi nebudu já. On že musí zavolat na úřad, kde je prý bordel a že za to nemůže, ale ani se neomluvil. No nepřála bych Vám to zažít :-( Naštěstí šlo o omyl :-)
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (30 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 13. 2. 2021, 12.38
no tak to je fakt vrchol,že se ani neomluvil
Žofinka, 9. 5. 2018, 9.40
To by mě asi kleplo
Mygara, 22. 2. 2017, 13.37
tak z toho bych se klepala ještě teď a taky mě napadlo, jestli to nebyl nějaký podvodník
Fuga, 2. 2. 2017, 16.09
to je tedy šok. Mě takto jednou napsali z VZP, že dlužím, tak tam letím a oni, že se spletli v rodném čísle, takže vás plně chápu
k.o.r.i.n.e.k, 27. 10. 2016, 22.14
Jo to je, člověk to nechápe ...
k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2016, 13.01
JO příště se raději hned zeptám na rodné číslo, kdyby náhodou
louskacek2, 22. 10. 2016, 14.25
No to by me kleplo...
k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2016, 13.02
Jo bylo mi z toho zle a nemohla jsem racionálně myslet