Tlaky tlaky tlak
Vložil(a): snany, 28. 1. 2018 10.19
Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.
Diskuze k této stránce (43 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 30. 1. 2021, 14.31
nezávidím,užívala sis víc než já.
Žofinka, 17. 4. 2018, 21.31
Opravdu sis užívala:-)
slavuska, 8. 2. 2018, 21.32
syndrom bílého pláště, taky to mám, nevěčřili, mi, tak mi nacpali holtera, a bylo jasno
Fuga, 30. 1. 2018, 9.48
za chvíli skončite s Holterem , aby vám trochu ulevili
Mygara, 29. 1. 2018, 14.25
klasika, syndrom bílého pláště
Adrianita, 29. 1. 2018, 9.41
Já měla vždy spíš nízký tlak. Teď někdy normál, jindy nízký, přes léto v těhu dost nízký. Když jsem byla v pubertě, tak mně dokorka radila kafe, to mě nechutnalo. Říkala, tak aspoň colu. Jsem zvědavá, jestli i při porodu bude taková legrace, jako tvoje těhu.
Katka, 28. 1. 2018, 21.42
Kup si tlakoměr a měř se v klidu doma, u doktorky nahlas syndrom bílého pláště ?
Katka, 29. 1. 2018, 18.26
Stěžuješ si? ;o))