Ty mi nerozumíš ?

zobrazeno 1736×

Vložil(a): Úča, 22. 11. 2020 10.58

Tak jen takový malý zážitek ze školky . V září přišli do školky nové děti a musíme si zvyknout na jejich drobné chyby v řeči , které občas vedou i k trapasům ?. Malá holčička při svačině povídá " Ci prdat " odpověď p.uč. byla samozřejmá .."Tak utíkej na záchod " . Holčička svou větu opakovala a kolegyně také . Když už to opakovala potřetí , vzala malou a šla s ní na záchod . Tam se holčička rozčilovala , že tam nechce . Vrátila se do třídy a už rozčileně zakřičela "Či prdat !!!!!! Šla ke stolu s tácem s jídlem a popadla chleba a s úsměvem si šla sednout a jíst . No prostě chtěla PŘIDAT ? !!!!

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Teryk92, 30. 1. 2021, 19.36

stane se. Ta dětská řeč je síla

ty dětské hádanky jsou fakt někdy super :-D hlavně chci pi*u a přitom kluci mysleli,že chtějí pizzu

Zdeňka S., 14. 1. 2021, 7.57

No někdy je to veselé , tak ještě že si věděla rady

Katka

Katka, 28. 11. 2020, 17.39

Njn to je tak když rodiče strčí dítě do školky místo, co by se mu věnovali a naučili ho napřed mluvit ?

Minnie, 25. 11. 2020, 22.09

Jo jo, stává se občas mám problém porozumět vlastním dětem, natož pak chudáci učitelky

snany, 24. 11. 2020, 11.38

Mám takový pocit, že jsem to někde četla.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů